PSYCHOAKTUALITY

 
tato píseň mě docela překvapila, ale má to grády :)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Protože jsem před rokem přestala kouřit a v průběhu letoška už i pít, připadá mi to na silvestra ještě nudnější než dříve :)  Pobavilo mě pár nákresů z pojišťovácké branže. Originál článek je zde https://www.novinky.cz/finance/322549-hitparada-veselych-historek-z-pojistoven-vystresovane-morce-i-neviditelne-auto.html
 
 

V tomto případě se divím, že se to nestalo mě :))))))

Hlášení klienta: „Paní při snaze zaparkovat nabořila nejdřív jeden a následně i druhý vůz. Když pochopila, že se na vybrané místo nevejde, snažila se zaparkovat v mezeře vedle mého vozu. Přitom ale nacouvala do třetího auta. Vystoupil jsem z vozu a chtěl paní navést, jenže ona si spletla rychlosti a přimáčkla mě k vozu. Při vystupování z auta mě pak udeřila dveřmi do hlavy. Víc už si nepamatuji.”
 
 
 
 
 
 
 
U sestřenice se našla má stará fotografie, která byla pořízena v mých 18 letech. Takže je to přesně 30 let.  Na fotce mám výraz pokrového hráče stejně jako Chuck Norris - na videu o kousek níž. Odpor k focení mám stejný jako dříve, ale před pár lety jsem do foťáku ztvárnila i úsměv. Za mlada samozřejmě ne, nehodlala jsem dělat žádné kašpárky, protože jsem byla fotoaparátem zaskočena.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Protože nemám ráda písničky o Ježíškovi, udělám si pěkné dny s Keltskou muzikou 
 
 
 
 
Troška ŘIMBUCHU neuškodí ani před svátky :). Škoda, že si to nemohu na pár hodin půjčit 
 
 
listopad 2013
Tento měsíc další návštěva pana exekutora. Tak dlouho mě vyslýchal, až jsem musela říci i o knize, na které jsem pracovala a vše ostatní stálo stranou. Péroval mě jako můj otec za mlada :) a prý si mě vygooglí a knihu si přečte. Nejdříve jsem byla vytočená, že ke mě leze ve stavu nemoci a pak, že polepil i můj záměrně povrchově poničený počítač. Teprve potom mě napadlo, že mi nakonec možná i posloužil. Za prvé, nemůže mi ho snad sebrat někdo jiný, takže ho přestanu schovávat a zbytečně se nervovat. Za druhé, ten pán mě vlastně opět nakopnul a vyprovokoval mě tím k činnosti a sebrání odvahy psát dál.  Takže zdravím, děkuji za slušné chování a doufám, že příště se Vaše návštěva odehraje v příznivějším prostředí i atmosféře. Třeba exekutorům napíši i poděkování v úvodu knihy  :) a budou mé knihy kupovat. Koneckonců, někdo je kupovat musí, abych jim zaplatila to, co po mě žádají za náklady svých exekučních  řízení.  Začarovaný kruh? Jistě, vše je tady začarovaný kruh a peníze jsou krví celého tohoto systému. Ještě že nemám manžela a toho milence :)
Koho by zajímalo, jak jsem se zadlužila, může si přečíst mou knihu, která o tom také pojednává.
 
 
září 2013

         Zdravím po dovolených všechny pravidelné čtenáře, pro které mám zprávu, že někteří se mohou těšit na překvapení... Zatím na něm aktivně pracuji. Občas se mě známí ptají, jaké nové katastrofy jsem zažila :) 

          Takže, jela jsem do hor na chatu, ale byla téměř kaput. Plíseň už začala měnit celý interier, bez peněz to asi nespravíme, takže mohu běhat jen se savem proti plísním a větrat. Cestou jsem málem havarovala, naštěstí to dobře dopadlo. Řidič automobilu, kterému jsem vlítla do cesty, pravděpodobně sprostě nadával, ale to jsem neslyšela, takže nevím jaký názor konkrétně měl. 

          Těsně před odjezdem do hor, navštívil mě exekutor. Byl velmi slušný, vyzpovídala jsem ho a vysvětlil mi vše, co jsem chtěla a zároveň potřebovala vědět. Popsala jsem mu svou situaci a řekl, že to je pr..... Že nemám šanci se z toho dostat, aniž bych porušovala zákony a tak dál. Možná proto jsem pak jela roztržitě, až jsem málem způsobila autonehodu. 

          Po pár dnech práce na horách mi klekl další počítač, musím už mít dva, které střídám :) Musela jsem pracovat v nouzovém režimu, naštěstí to šlo. V chatě moc nefungovala elektřina, chtělo by to vyměnit krabice, případně jen dotáhnout staré dráty. Pravděpodobnost, že si způsobím úraz elektrickým proudem byla značná, takže jsem se do ničeho nepouštěla. Vezla jsem si sebou pro jistotu lampičku, protože některé obvody ještě fungují. Lampičku jsem ovšem rozbila, spadla mi na zem, zatímco některé žárovky podivně bzučely a z krabic se občas ozývalo divné sršení :) Na noc jsem raději vyhazovala jističe, abych nemusela vstávat kvůli požáru, nebo tak něco...

          Když jsem jela zpět, urazila jsem zrcátko u auta o strom na našem pozemku, ale přilepila jsem ho průsvitnou lepící páskou, takže mě policajti z dálky nevnímali jako podezřelé auto. Také ve výfuku se objevila díra, ale to není vidět, jen to občas podivně střílí. Tu jsem ale nezpůsobila, nebo o tom nevím.

Jinak dobrý :)

 

Nemohu si pomoci, musím to sem dát také.
 Zde jsou má oblíbená videa, která si pouštím pro úlevu, snad Vám tako pomohou .)
 
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

        Na této stránce bude MIŠMAŠ z nahodilého všedního dne. Zábavná videa jsem vložila do své kategorie, depresivní filmy také dám do své kolonky, takže zde se bude mixovat vše ostatní dohromady.

        Vítejte na stránce, kde se snoubí pohoda s nepohodou, světlo s tmou, inteligence s tupostí, vzpurnost s poslušností, moudrost s opakem :)   Kde stojím já, často nevím, protože nic není v rovnováze. 

Vložím sem pár mých oblíbených vtipů, pokaždé mě potěší a tak trochu mě reprezentují


 
 
 
 
                A hned se z toho stal prima den  
        
 
 
-